Fundacja Petrus

Inspirujące spotkanie z Robertem Kiyosakim


Dzień 16 marca 2014 roku pozostanie w naszej pamięci na zawsze. Zespołowi Fundacji Petrus oraz grupie wspierających nas przyjaciół udało się spotkać z jedną z najwybitniejszych postaci światowego biznesu, człowiekiem, który edukuje i motywuje innych, będąc w tym absolutnym mistrzem; a przez lata swej pracy osiągnął to, co dla wielu pozostaje tylko w sferze marzeń. Robert Kiyosaki wypłynął wiele lat temu dzięki książce "Bogaty ojciec, biedny ojciec" – do dziś jest ona inspiracją dla wielu pokoleń biznesmenów.

Dla nas – dla młodej, rozwijającej się właśnie Fundacji, która uczy się każdego dnia, spotkanie z Kiyosakim, indywidualna rozmowa z nim oraz słowa wsparcia i aprobaty, znaczą bardzo wiele! Robert zrobił dla nas wyjątek, poświęcił kilka chwil, podczas których usłyszeliśmy gratulacje oraz wyrazy uznania dla działań Fundacji, jakimi są edukowanie ludzi w całej Polsce i podnoszenie ich świadomości.

Mamy nadzieję, że nam również uda się dotrzeć do potrzebujacych, zmotywować dzieci i młodzież, których los dotychczas nie rozpieszczał. Naszym celem jest pobudzenie ich do działania, pomoc w odnalezieniu sensu życia tym podopiecznym Fundacji, którzy niekiedy bardzo się zagubili.

Dziękujemy Ci Robercie za miłe słowa, dzięki nim mamy jeszcze więcej energii do pracy!

Robert Kiyosaki
 

Robert Kiyosaki
Autor książek motywacyjnych, biznesmen i inwestor światowej sławy.

tłum. Petrus, Wasz zespół jest wspaniały, tak trzymajcie. Wciąż nauczajcie, to bardzo ważne.