Fundacja Petrus

Dom Dziecka nr 12


Dom Dziecka nr 12 - Na ulicy Tarczyńskiej, na warszawskiej Ochocie mieści się budynek domu dziecka. Zdecydowana większość podopiecznych ma nieuregulowaną sytuację prawną w związku z czym skazana jest na pobyt w placówce, bez szans na adopcję przez inne rodziny. Panie wychowawczynie wraz z dyrekcją robią wszystko, co w ich mocy, by dzieciaki czuły się tam jak najlepiej i dostały wszystko to, co potrzebne jest do rozwoju.

Na ulicy Tarczyńskiej, na warszawskiej Ochocie mieści się budynek domu dziecka. Zdecydowana większość podopiecznych ma nieuregulowaną sytuację prawną w związku z czym skazana jest na pobyt w placówce, bez szans na adopcję przez inne rodziny. Panie wychowawczynie wraz z dyrekcją robią wszystko, co w ich mocy, by dzieciaki czuły się tam jak najlepiej i dostały wszystko to, co potrzebne jest do rozwoju.

Dom Dziecka nr 12 - Ponieważ dzieci nie mają zgód na publikowanie wizerunku w Internecie, nie możemy pokazać uczących się podopiecznych. Dzieci i młodzież mają do swej dyspozycji kilka stanowisk komputerowych, tak jak i w innych ośrodkach powieszone są również plakaty, a dodatkowo pani Dominika, która została koordynatorem projektu w placówce, dba o to, by dzieci systematycznie uczyły się na platformie internetowej.

Ponieważ dzieci nie mają zgód na publikowanie wizerunku w Internecie, nie możemy pokazać uczących się podopiecznych. Dzieci i młodzież mają do swej dyspozycji kilka stanowisk komputerowych, tak jak i w innych ośrodkach powieszone są również plakaty, a dodatkowo pani Dominika, która została koordynatorem projektu w placówce, dba o to, by dzieci systematycznie uczyły się na platformie internetowej.

Dom Dziecka nr 12 - Poza budynkiem do dyspozycji domu dziecka jest także duży teren zieleni, który umożliwia bezpieczną zabawę na powietrzu. Bardzo się cieszymy, że udało nam się dotrzeć do tej placówki i mamy nadzieję, że uda nam się owocnie współpracować.

Poza budynkiem do dyspozycji domu dziecka jest także duży teren zieleni, który umożliwia bezpieczną zabawę na powietrzu. Bardzo się cieszymy, że udało nam się dotrzeć do tej placówki i mamy nadzieję, że uda nam się owocnie współpracować.


Dom Dziecka nr 12
ul. Tarczyńska 27
02-023 Warszawa

tel.: 22 822 38 37