Fundacja Petrus

Szkoła Podstawowa nr 223


Szkoła podstawowa nr 223 jest dość dużą placówką, niestety pomimo sporej gromadki podopiecznych wciąż są problemy z połączeniem internetowym.

Nic, że szkoła ma pracownię komputerową, chciałaby korzystać w pełni z pomocy dydaktycznych online – wytyczne są wytycznymi, przetarg wygrany na dostawę mediów, a efekt jest taki, że z łącznością są ciągłe problemy. Brak światłowodów w okolicy... A przecież to północna część Warszawy, Bielany, nieopodal stacja metra. Mamy nadzieję, że wraz z przemiłą panią dyrektor i pracownikami szkoły uda nam się jakoś rozwiązać trapiący problem.

Szkoła Podstawowa nr 223 - W Szkole Podstawowej nr 223 z Oddziałami Integracyjnymi, na warszawskich Bielanach zorganizowana została akcja "Zima w mieście". Dzieci przebywające w świetlicy podczas roku szkolnego oraz te, które podczas ferii przychodzą do placówki, mogą uczyć się na platformie Mini Mu.

W Szkole Podstawowej nr 223 z Oddziałami Integracyjnymi, na warszawskich Bielanach zorganizowana została akcja "Zima w mieście". Dzieci przebywające w świetlicy podczas roku szkolnego oraz te, które podczas ferii przychodzą do placówki, mogą uczyć się na platformie Mini Mu.

Szkoła Podstawowa nr 223 - Kolorowe plakaty wiszą przy wejściach, tak aby zarówno rodzice, jak i dzieci mogli przeczytać informację o uczestnictwie w projekcie "1-2-3-4 Czas na polskie szkoły"

Kolorowe plakaty wiszą przy wejściach, tak aby zarówno rodzice, jak i dzieci mogli przeczytać informację o uczestnictwie w projekcie "1-2-3-4 Czas na polskie szkoły"

Szkoła Podstawowa nr 223 - Żeby dostać nagrodę – czyli czas wolny przed komputerem, trzeba wziąć udział w przynajmniej jednej lekcji języka angielskiego lub matematyki.

Żeby dostać nagrodę – czyli czas wolny przed komputerem, trzeba wziąć udział w przynajmniej jednej lekcji języka angielskiego lub matematyki.

Szkoła Podstawowa nr 223 - Niełatwo jest skupić się, kiedy wokół mnóstwo bodźców. Dzieci mają słuchawki, aby lepiej koncentrować się na swojej lekcji.

Niełatwo jest skupić się, kiedy wokół mnóstwo bodźców. Dzieci mają słuchawki, aby lepiej koncentrować się na swojej lekcji.

Szkoła Podstawowa nr 223 - Uczniowie grzecznie siedzą i uczą się, postępując zgodnie z instrukcjami wirtualnej nauczycielki.

Uczniowie grzecznie siedzą i uczą się, postępując zgodnie z instrukcjami wirtualnej nauczycielki.

Szkoła Podstawowa nr 223 - Zajęcia organizowane są w kilku grupach. Kiedy jedna z nich skończy, do biurek siada następna.

Zajęcia organizowane są w kilku grupach. Kiedy jedna z nich skończy, do biurek siada następna.


Szkoła Podstawowa nr 223
ul. Kasprowicza 107
01-823 Warszawa

tel: 22 834 26 78